• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

lactic7b.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

قره قوروت و اسید لاکتیک در بهم زدن تعادل ph خون

قره قوروت را از آب ماست می گیرند که آب ماست را جوشانده تا به صورت غلیظ و جامد در بیاید. مزه بسیار ترش آن به خاطر درصد بالای اسید لاکتیک در آن می باشد. میزان زیاد اسید لاکتیک قره قوروت به قدری زیاد است که می توان گفت خود اسید لاکتیک است.

اسید لاکتیک ماده ای دفعی برای بدن محسوب می شود زیرا خون را اسیدی کرده و تعادل ph خون را به هم می ریزد.


چرا ماست چکیده بهتر است ؟

ماست چکیده بهتر از ماست است زیرا بسیاری از آب آن که دارای مقدار زیادی اسید لاکتیک است گرفته می شود. ولی با این حال بهتر است با مقداری نعناع و موسیر استفاده شود تا حالت سردی و اسیدی آن کاهش یابد.

در حالت طبیعی، خون انسان کمی قلیایی بوده و بسیار حیاتی است که این حالت حفظ شود به این جهت در خلقت انسان مکانیزم های پیچیده ای تعبیه شده است که این تعادل را حفظ کنند.


در بدن انسان مقدار ph متعادل بین 7.34 و 7.40 می باشد که کمی قلیایی است و باید در این محدوده نگه داشته شود در غیر اینصورت بعضی از واکنش های آنزیمی انجام نمی گیرد و تنظیم فعالیت های فیزیکی و شیمیایی درون سلولی با مشکل مواجه می شود.

مصرف قره قوروت به شدت خون را اسیدی می کندو آن را از حالت قلیایی طبیعی خارج می کند. بدن برای ترمیم و تصحیح این حالت بسیار مخرب که می تواند در صورت ادامه بسیار خطرناک گشته و فعالیت ارگان ها و سلول ها را مختل کند، دست به دامن استخوان ها و دندان ها می گردد تا کلسیم آنها را برای قلیایی کردن خون آزاد کند.


کلسیم بهترین عامل قلیایی کردن خون می باشد. این کلسیم آزاد شده از استخوان ها سپس توسط کلیه ها دفع می گردد. در نتیجه مصرف قره قوروت باعث پوکی استخوان و ضعف دندان می گردد.

اسید لاکتیک فعالیت نرون های مغزی را به شدت کاهش می دهد و چون حاوی اسید لاکتیک است لذا برای مغز انسان بسیار مضر است.


برخی از آثار و نتایج اسیدی شدن خون :

1. انواع بیماری های قلب و عروق.

2. خورده شدن دیواره سرخرگ ها و سیاهرگ ها.

3. ضعف حافظه.

4. آلزایمر.

5. دیابت.

6. سرطان.

7. ضعف سیستم ایمنی بدن.

8. بیماری های سیستم عصبی مانند بیماری خطرناک MS.

9. پوکی استخوان.

10. خرابی و فساد دندان ها.

11. لقی دندان ها.

12. ضعف اعصاب.

13. تشنج.

14. دل درد شدید در دختران هنگام عادت ماهانه.


کلمات کلیدی :

اسید لاکتیکاسید لاکتیک در عضلات اسید لاکتیک چیست اسید لاکتیک در ورزشپنیر لاکتیکیمخمرساکارزخواص قره قروتمخمر نانتخمیر چیستخستگی اسید صنعتی باکتری های اسید لاکتیکفروش اسید لاکتیکقیمت اسید لاکتیک - ویتامین ب1


محصولات مرتبط